Monday, March 23, 2015

Juuksed

Nipp nr 1



  •  Enne pesu kammi juuksed läbi. Kammimine eemaldab osa mustust ja viimistlusainete jääke. Kui juukseid on kammitud enne pesemist, siis on neid ka pärast pesu lihtsam lahti kammida.


Kuna mu juuksed on värvimise tõttu saanud kahjustada, siis pesemine muudab nad kuivaks. Peale pesemist on juuste kammimine peaaegu võimatu, sest nad on nii segamini. Tavaliselt peale pesemist panen nad kohe rätikusse, hoian kuskil 15 minutit ning sapsutan rätikuga läbi. Kui nad veel niisked on, siis tõmban sõrmedega juustest läbi, et hiljem ei peaks juukseharjaga neid väga retsima. Vahest on isegi sõrmedega nö lahti kammimine tõeline piin. Seetõttu otsustasin proovida seda nippi. 

Minu šampoon ja palsam,
veits on retsi saanud aga elab üle
Tulemus: 
Tõesti, nii üllatav, kui see ka pole, juuksed ei ole nii takkus ja segamini, kui tavaliselt. Muidugi, nad ei ole ka 100% ilusti aga vahe on märgatav. Sõrmedega niisketest juustest läbi tõmmates jääb tunduvalt vähem takke ette ning need harunevad kergesti lahti. Lasin juustel ära kuivada ja kammiga neid läbi kammida pole vaja. Kui muidu on mul kuskil oimukoha juures üks õudne takupesa ja kui ma sellele õigel ajal jaole ei saa, siis on ta nagu beebipahandus aga nüüd ei saa ma praktiliselt arugi, et ta olemas oleks, ainult on tunda, et kergelt kuivemad on seal juuksed aga mingit pahmakat ega takku nad pole tekitanud.
Jõudsin ka järeldusele, et ilmselt tänu juukse lahtikammimisele sai palsam juustele paremini ligi, sest juuksed on ülipehmed, täpselt sellised nagu nad selle palsamiga olema peavad.

Nüüdsest kammin ma alati enne juustepesu juuksed lahti, raudpoltkindel! 

Teie T. :) 

1 comment:

  1. http://kodusedlood.blogspot.com.ee/2017/05/imeseerum-mis-aitab-muuta-ripsmed_13.html?m=1

    Prooovi järgi

    ReplyDelete